Veronika Honková

Můj příběh, má filozofie:

Každý velký příběh začíná malým snem. A můj sen začal v tělocvičně plné energických lidí, kde se ve vzduchu mísily kapky potu se zvuky motivující hudby. Celá tato cesta začala, když jsem stála před zrcadlem jako instruktorka aerobicu. Každá lekce mi přinášela radost, avšak něco mi chybělo. Během skupinových lekcí jsem nemohla věnovat dostatek času jednotlivým cvičením a hlavně individualitě každého těla.

To mě přimělo k rozhodnutí absolvovat rekvalifikační kurz osobního trenéra. Po takovém základním školení většinou víte, že nic nevíte. A tak jsem se vydala na cestu neustálého vzdělávání, přes kopec dalších školení a seminářů. Každá nová zkušenost a každé nové školení mě posouvaly blíž k pochopení lidského těla a jeho potřeb.Nejvíc mi ale dala  rozhodně zkušenost. 

Protipólem k vedenému pohybu a mou vášní byl tanec, především contemporary dance. Přinášel mi prostor pro vyjádření emocí, svobodu pro tělo, ale i pro duši, zlepšil vnímání vlastního těla. A pak, jednoho dne, jsem objevila pole dance. Spojení síly, koordinace a svobody mě okamžitě uchvátilo. Byla to úplně nová dimenze pohybu. No a protože mým posláním je, jak si můžete povšimnout, předávat, tak jsem se nechala certifikovat i instruktorkou pole dance.

Věřím, že pohyb je více než jen prostředek k dosažení fyzické kondice a zdraví – je to cesta k sebepoznání, prostředek k uvolnění nejen těla, ale i emocí, které jsou s držením těla také úzce propojeny.  Bude mi ctí být vašim průvodcem na této cestě.

Těším se na vás!


Vzdělání:

Osobní trénink a zdravotní cvičení

Skupinové lekce

Masáže

Vytvořte si webové stránky zdarma!